Lip
28
2014

Konwoje

Konwoje i inkaso

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług w zakresie konwojowania i inkaso. Skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, koncernów i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług.

Konwojowania i inkasa wartości pieniężnych wykonujemy w oparciu o przepisy i rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 października 1998 roku w sprawach szczegółowych zasad i wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne. (Dz. U azithromycin for sale. Nr 129, poz. 858).

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Powierzone pod ochronę wartości pieniężne traktujemy w szczególny sposób, wykorzystując specjalistyczny sprzęt, broń palną, profesjonalne środki łączności i nawigacje GPRS/UMTS oraz GPS. Transporty inkaso i konwoje wykonywane są przez wyselekcjonowanych wysokiej klasy pracowników posiadających licencje pracownika ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wewnętrzne systemy kontroli sprawiają, że nasze usługi klasyfikują się na wysokim i profesjonalnym poziomie. Powierzone wartości zawsze docierają do celu oraz są całkowicie bezpieczne.

 

 

 

Wszystko, co jest zamieszczone na stronie ma charakter jedynie informacyjny. Nie stanowi jednak kompletu informacji i nie może być traktowane jako oferta handlowa w rozumieniu przepisów art.66 Kodeksu Cywilnego

Related Posts

About the Author:

Comments are closed.