Lip
28
2014

Ochrona imprez masowych

Ochrona imprez

Ochrona imprez masowych

Nasza oferta obejmuje bogaty wachlarz usług w zakresie ochrony wszelkiego rodzaju imprez masowych i wewnętrznych, organizowanych, w każdym miejscu:

na otwartym terenie np. stadion lub deptak, w mieście, ochrona imprez
w formie zamkniętej, np azithromycin z pack. kluby, dyskoteki, restauracje,
jak również prywatne imprezy np. wesela, prywatki i inne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do organizatorów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw, koncernów i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług.

Ochrona imprez masowychIndywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zabezpieczyć duże koncerty, zawody sportowe, targi, wystawy, imprezy plenerowe i inne wydarzenia podlegające obowiązkowej ochronie na mocy ustawy o ochronie imprez masowych.

Na życzenie klienta sporządzamy plan zabezpieczenia imprezy masowej wymagany przez policję do uzyskania pozwolenia na jej organizację.

Zlecenie ochrony imprezy wykonujemy przez zespół pracowników służb porządkowych posiadających odpowiednie przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych. Wyposażeni są oni w jednolite umundurowanie (w formie ustalonej ze zleceniodawcą), środki przymusu bezpośredniego oraz bezprzewodowe środki łączności.

Related Posts

About the Author:

Comments are closed.